• +48 602716551
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • 06:00 - 20:00

Transport materiałów sypkich naczepami silo

MAGNUM jest obecne na rynku transportowym od ponad 30 lat. Doświadczenie, wysoka jakość świadczonych usług, konkurencyjna cena to nasze atrybuty. Proces transportu jest certyfikowany zgodnie z ISO 9001:2015 i regularnie monitorowany przez zewnętrznych auditorów. Zapraszamy do współpracy.

26 ciągników Euro6

30 silonaczep

30 lat doświadczenia w branży

Transport silosami

Szukasz transportu materiałów sypkich? Przewieziemy Twoje towary sypkie na terenie całej Polski i Europy. Od chemikaliów, artykułów spożywczych, pasz dla zwierząt i minerałów po proszki i granulaty. Nasze specjalistyczne zestawy ciężarowe do transportu towarów luzem z kiprowanymi naczepami silos o pojemności 60 m3 i są idealnym wyposażeniem do tego zadania. 

Transport granulatu

Pośród wielu towarów, które przewozimy takimi jak węglany, popioły lotne, popioły odpadowe, węglany sodu (soda ciężka, soda lekka), wodorowęglan sodu, cement, gips, wapno, piasek, najczęściej transportujemy grantulat. Świadczymy również usługi przeładunku i transportu materiałów sypkich.

Przeładowujemy towary sypkie z big-bagów, oktabinów i innych worków do silonaczep, a następnie transportujemy silosami te towary luzem do klienta. Nasze silosy są przystosowane to przewozu towarów sypkich niebezpiecznych jeśli zajdzie potrzeba transportu towarów luzem, które podlegają pod Konwencję ADR.

Transport materiałow sypkich

Transportem materiałow sypkich nasza firma zajmuje się od ponad 30 lat. Posiadamy 30 silonaczep do przewozu produktów sypkich . Nasze ciągniki siodłowowe są wyposażone w kompresory do rozładowywania materiałow sypkich pod ciśnieniem bezpośrednio do instalacji odbiorcy towaru.

Przewozimy materiały sypkie zarówno w skali krajowej jak i międzynarodowej.


Jesteśmy w stanie dostosować się do różnych potrzeb naszych klientów, oferując szeroką gamę usług transportowych. Jako firma dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników oraz ładunek, dlatego każdy samochód ciężarowy jest regularnie serwisowany i wyposażony w najnowsze technologie bezpieczeństwa. Poza tym posiadamy ubezpieczenie na czas trwania całego procesu transportu.
Nasze doświadczone personel pomoże Ci odpowiednio planować transport.

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa dla naszych klientów i wybieramy tylko najlepszych pracowników, aby tego dokonać. Biorąc to pod uwagę, możemy Ci zapewnić spokojny transport materiałów sypkich.

transport silosami

ZAUFALI NAM